Dr Elen Vettus

074_18.09.2013-2782071370-O

Onkoloogia arst-resident, dermatoskopist

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Täiendanud ennast maailma mainekaimas vähiravikeskuses MD Andersoni Vähikeskuses melanoomi ravi ja teadusuuringute valdkonnas. Osalenud nahavähi, melanoomi ja pigmenthäirete teemalisel täiendõppel Singapuri Riiklikus Nahakeskuses ning Singapuri Riiklikus Vähikeskuses. Täiendanud ennast onkodermatopatoloogia ja dermatoskoopia alal Austrias Grazi Ülikoolis ning rinnavähi alal koostöös Euroopa Onkoloogide Kooli ja Ulmi Ülikooliga. Osalenud onkoloogia konverentsidel üle maailma. Esinenud onkoloogiaalaste ettekannetega arstidele, õpetajatele ja õpilastele.

Dr Vettus on olnud mitmete heategevusürituste peakorraldaja, toetades Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu. Samuti on dr Vettus üheks alaealistele solaariumi keelustamise ettepaneku algatajaks.

Eesti Onkoloogide Seltsi, Euroopa Onkoloogide Seltsi, Euroopa Radioteraapia ja Onkoloogia Seltsi, Ameerika Kliiniliste Onkoloogide Seltsi, Rahvusvahelise Dermatoskoopia Seltsi ning Eesti Arstide Liidu liige.