Fotonoorendus

Fotonoorendus – Omnilux valgusravi

Fotonoorendus kujutab endast mitteinvasiivset kaasaegset valgusravi meetodit, mis annab nahale märkimisväärse noorendusliku efekti.

Omnilux valgusravi tehnoloogia põhineb kitsakimbu valgust emiteerivatel dioodidel (LED). Valgusravi seadet on võimalik kasutada neljal erineval režiimil (Omnilux PTD, Omnilux revive, Omnilux blue ja Omnilux plus), seetõttu on seade näidustatud mitmete erinevate nahaprobleemide korral alates naha vananemisnähtude vähendamisest kuni akne, haavade ja nahavähi ravimiseni. Omnilux valgusspekter ei hõlma UVA ega UVB lainepikkusi ega laserkiiri.

Omnilux revive (lainepikkusega 633 nm) ja Omnilux plus (lainepikkusega 830 nm) režiim stimuleerib rakumehhanisme, mis vastutavad kudede parandamise ja uuenemise eest – suureneb naha fibroblastide aktiivsus ja kollageeni moodustumine. Valgusravi toimel vähenevad naha vananemisilmingud, paraneb elastsus, silenevad kortsud, jume muutub ühtlasemaks ja säravamaks. Kaasuvalt soodustab valgus serotoniini tootmist organismis, mis parandab meeleolu.

Parimate tulemuste saavutamiseks on esmaselt soovitatav 3 nädala jooksul läbi viia 9 protseduuri. Tulemuste säilitamiseks tuleks protseduure 5-nädalaste intervallidega korrata.

Omnilux valgusravile eelneb naha põhjalik puhastamine ja järgneb niisutava kreemi pealekandmine. Protseduur on valutu ning kõrvaltoimeid praktiliselt ei teki (nahk võib mõnda aega veidi õhetada).

Täpsema info leiate siit: http://omnilux.co.uk

Protseduure teostab meditsiiniõde Marina Sats.